Bordslampa

441137

BORDSLAMPA, 1900-talets slut, mässing och, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampa

Budhistorik (8 bud)
3086035
850
3085568
3085568
550
3082616
500
3082616
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.