Vettar ett par

441116

VETTAR, 1 par, bemålad furu, omkring 1900-talets mitt, längd ca 31 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 12

Vettar ett par

Budhistorik (5 bud)
3082328
500
3079954
450
3077454
3065760
3065565

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.