Erik Jerken oljemålning

441115

ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Jerken, 92x72 cm

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3091211
3 200
3091033
3091209
3091033
2 800
3090728
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.