Byrå 1800-tal alm

441113

BYRÅ, 1800-tal, fanérade med alm, 5 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 120, 94x48 cm

Slitage, draghantag saknas

Rum 7

Byrå 1800-tal alm

Budhistorik (17 bud)
3082547
3082542
3082545
3082542
950
3082540
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.