Fåtölj Bruno Mathsson

441103

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj, Dux, beige skinnklädsel, brännstämplad Bruno Mathsson by Dux

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 22

Fåtölj Bruno Mathsson

Budhistorik (26 bud)
3082971
5 400
3082969
5 200
3082960
5 000
3082961
5 000
3082960
4 800

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.