Michel Potage blandteknik

441100

MICHEL POTAGE (Frankrike, född 1949): "Le Pont du 17e", signerad och daterad Potage M -74, blandteknik på papper, 50x64 cm

Fack 9

Michel Potage blandteknik

Budhistorik (8 bud)
3082952
650
3080955
600
3077453
550
3074062
500
3070605
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.