Bankfackslådor

441098

BANKFACKSLÅDOR, 5 st,1900-talets första hälft, svartlackerad plåt, varierande storlekar

Slitage

Diverse, Hem, Nautica/Technica

Rum 7

Bankfackslådor

Budhistorik (21 bud)
3082211
1 900
3082222
1 800
3082211
1 700
3082171
1 600
3081082

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.