Åke Ragnar "Geo" Wide

441097

ÅKE RAGNAR, "Geo" Wide (1921-1988): Strandmotiv, signerad samt daterad -58, olja på duk, ca 35x70 cm

Fack 17

Åke Ragnar

Budhistorik (4 bud)

3082728
1 300
3079659
3079659
3078144

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.