Bankfackslådor

441094

BANKFACKSLÅDOR, 4 st,1900-talets andra hälft, grålackerad plåt, varierande storlekar

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Bankfackslådor

Budhistorik (6 bud)
3074753
550
3081427
500
3074753
450
3081426
3074753

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.