Pierre Olofsson färglitografi

441092

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 142/260, litografi, ca 54x44 cm

Lätt gulnad

Fack 5

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3082071
3081287
3081287
1 800
3081434
1 700
3081287
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.