Karmstiolar rokokostil

441091

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Rum 6

Karmstiolar rokokostil

Budhistorik (8 bud)
3081723
1 600
3082539
3081723
1 400
3081711
1 300
3081711

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.