Isaac Grünewald färglitografi

441090

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Midsommar", signerad Grünewald, 73/200, färglitografi, 85x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Isaac Grünewald färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3080615
1 600
3078957
3080613
3078957
1 400
3080612
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.