Bankfacksinsatser 1900-talets början

441089

BANKFACKSINSATSER 8 st, BANKFACKSLÅDA, 1900-talets första hälft, vitmetall, höjd ca 5, 44x29 cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 5

Budhistorik (10 bud)
3080343
1 300
3081919
3080343
3081918
3080343
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.