Karin Olssojm

441088

KARIN OLSSON (1928-2006): "Röd höst", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 41x31 cm

Fack 5

Karin Olssojm

Budhistorik (23 bud)
3082377
5 200
3082359
5 000
3082376
5 000
3082359
4 600
3082368
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.