Slava Kliuchnikoff oljemålning

441080

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm mars månad", signerad VKliuchnikov, daterad 2014 olja på duk., ca 55x83 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
3090540
4 200
3090534
3090539
3 800
3090534
3 200
3089823

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.