Dobson & Sons silver 1800-tal

441075

DOBSON & SONS, sockerskål, gräddkanna, silver, London 1891, höjd ca 8 resp 9 cm, vikt ca 508 g

Smärre slitage

Silver

Dobson & Sons silver 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3081014
1 700
3082411
1 600
3081014
3076785
1 400
3077222
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.