Erland Cullberg oljemålning

441067

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Ansikte, signerad E Cullberg, olja på duk, 116x88 cm

Rum 15

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3079959
12 500
3068329
12 000
3079957
11 500
3068329
8 000
3065043
5 200

Slutpris SEK:
12 500
1 193 EUR, 1 341 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.