Ljusstakar barocktyp

441062

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, 17/1800-tal, delvis brons, barocktyp, höjd ca 21 cm

Smärre buckor o ytskador

Diverse

Monter 23

Ljusstakar barocktyp

Budhistorik (17 bud)
3082602
3 800
3081621
3 600
3081135
3 400
3080863
3 200
3081134

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.