Spegelmålning Kina

441053

SPEGELMÅLNING, Kina, 1900-talets början, figurscen, ca 39x69 cm

Foliering med smärre skador

Orientaliskt, Konst

Rum 14

Spegelmålning Kina
Budhistorik (2 bud)

3081076
3070664

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.