Väggspegel 1800-talets första hälft

441044

VÄGGSPEGEL, 1800-talets första hälft, förgylld, skuren dekor, med infällada spegelglas, ca 67x39 cm

Troligen senare krön, skador

Speglar

Rum 13

Budhistorik (13 bud)
3078123
3 600
3075334
3 400
3075334
3068750
2 800
3068750

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.