Spegel 1800-talets första hälft

441034

SPEGEL, 1800-talets första hälft, bronserad, krönet med dekor av förgyllt metallornament, ca 92x39 cm

Senare bronserad, skador

Speglar

Rum 19

Budhistorik (13 bud)
3082357
850
3082341
3081863
750
3082340
750
3081863
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.