Olof Ahlberg skulptur

441031

OLOF AHLBERG (1876-1956): Skulptur, grönpatinerad brons, putto med druvklasar, signerad och daterad Olof Ahlberg 1928, höjd ca 18 cm

Konst, Skulpturer

Monter 7

Olof Ahlberg skulptur

Budhistorik (16 bud)
3091121
3 400
3091113
3 200
3091119
3 200
3091113
3091118
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.