Damporträtt oljemålning

441030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Damporträtt, olja på duk, oval, ram i bronserad textil med applikationer, ca 48x36 cm

Krackeleringar, smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Damporträtt oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3080605
2 800
3080601
2 600
3080600
2 400
3080599
3080592

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.