Alfons Purtscher olja kvinnoporträtt

441029

ALFONS PURTSCHER (1885-1962), Porträtt av elegant kvinna, signerad och daterad Alfons Purtscher 1956, olja på duk, 66x46 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (1 bud)

3079058
2017-02-16 23:35:19

2017-02-18 kl 18:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.