Carl Brandt pastell

441027

CARL BRANDT (1852-1930): Marinmotiv, skärgård, signerad samt daterad 1909, pastell, 71x54 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Carl Brandt pastell
Budhistorik (13 bud)
3082470
3082472
2 800
3082470
2 600
3082471
2 400
3082470

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.