Lionello Balestrieri grafiskt blad i jugendram

441024

LIONELLO BALESTRIERI (1872-1958):Utan titel, musicerande sällskap, signerad L Balestrieri Paris 1916, litografiskt tryck, RAM/ÖVERSTYCKE, jugend, mahogny, märkt Andante cantabile, dekor med manshuvuden i brons, bladmått 33x65, rammått 58x88 cm innermått 32x65 cm

Rum 14

Budhistorik (11 bud)
3080466
3080279
2 800
3079873
2 600
3079478
2 400
3071590

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.