Figurin Oiva Toikka fågel

441021

OIVA TOIKKA, fågel, Nuutajärvi / Iittala, Finland, olikfärgad glasmassa, signerad O Toikka / Nuutajärvi samt numrerad E1218/3000, längd ca 34 cm

Glas, Konstglas

Monter 12

Figurin Oiva Toikka fågel

Budhistorik (10 bud)
3078114
3 200
3080830
3 200
3078114
3078575
2 800
3078114
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.