Kärl Koppar Persien

441020

KÄRL, koppar, Persien, troligen 1800-tal, längd ca 29-32 cm

Stötskador, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Rum 7, Hylla 1

Kärl Koppar Persien

Budhistorik (15 bud)
3082706
2 600
3082554
2 400
3082444
3082552
3082444
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.