Porträtt av yngling oljemålning

441012

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Anders Evald Krook, olja på duk, ca 37x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (9 bud)
3081873
1 400
3083137
1 300
3081873
3083135
3081873

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.