Jean Fautrier etsning Fransk konst

441004

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Piège", signerad, 30/50, etsning, 1948, ca 21x34 cm; oramade

Litteratur: Mason 246D

Hårt gulnade

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (10 bud)
3093899
850
3080568
3093898
3080568
750
3082103
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.