Jean Fautrier etsning Fransk konst

441002

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Griffures", signerad, 17/50, etsning, 1942, ca 25x43 cm; oramade

Litteratur: Mason 210

Hårt gulnade

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (14 bud)
3093903
3093731
950
3093731
900
3093902
850
3093731

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.