Lyth kompass

441001

SKEPPSKOMPASS, Lyth, tidigt 1900-tal, i schatull av ek, höjd 21, 24x24 cm

Patina, slitage

Nautica/Technica

Rum 3

Lyth kompass

Budhistorik (20 bud)
3083151
2 400
3083149
3083145
3083144
1 900
3083143
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.