Ampel empirestil

440996

AMPEL, 1800-talets andra hälft, empirestil, bemålad plåt, förgyllda dekordelar, höjd ca 68, diameter 69 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ampel empirestil

Budhistorik (2 bud)

3079952
3073829

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.