Broderier bibliska motiv

440994

BRODERIER, 2 st, 1800-tal, visar bibliska motiv, förgyllda ramar, vardera ca 40x31 cm

Diverse, Mattor/Textilier

Fack 18

Broderier bibliska motiv

Budhistorik (5 bud)
3082613
600
3072971
550
3068241
500
3068240
450
3067764

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.