Kvinnofigur med smådemoner oljemålning

440992

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnofigur med smådemoner, olja på duk, ca 52x49 cm; oramad

Krackeleringar, dukskada, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (11 bud)
3086266
2 400
3082558
3082250
3082246
1 400
3081702
1 300

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.