Reed & Barton karott

440984

REED&BARTON, karott med värmeställ, pläter, karott med handtag i trä samt hänkel dekorerad med stiliserade blad, värmeställ med fotavslutningar i form av lejontassar, stämplad "REED&BARTON" samt "SILVER SOLDERED" höjd ca 28 cm

Lätt ytslitage, fåtal repor, karott med monogramgravyr

Diverse, Metall

Monter 2

Reed & Barton karott

Budhistorik (8 bud)
3090490
3090488
1 400
3090485
1 300
3090483
3090481

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.