Roald Hansen oljemålning

440982

ROALD HANSEN (född 1938): Picknick, monogramsignerad RH samt signerad Roald Hansen a tergo, olja på duk, 80x60 cm; oramad

Tavelvagn 32

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3080049
7 200
3080043
7 000
3080027
6 800
3080019
6 600
3080009
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.