Paul Colin fäglitografi

440954

PAUL COLIN (1892-1985), La Charité, signerad Paul Colin 110/200, färglitografi, 40x26 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Paul Colin fäglitografi

Budhistorik (15 bud)
3081823
3 400
3081332
3 200
3081821
3081332
3081819

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.