Orientmatta Turkmen ca 331 x 191

440947

ORIENTMATTA, Turkmen, semiantik, güler på rostfärgad botten ca 331 x 191cm

Slitage, skador, fläckar, reducerad kortsida

Mattor/Textilier

Budhistorik (28 bud)
3095774
2 600
3095547
2 400
3095763
2 400
3095547
3094801

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.