Fåtölj troligen Otto Schulz

440942

FÅTÖLJ, troligen Otto Schulz för Boet, 1930-tal, grön sammetsklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Visst bruksslitage

Möbler, Design

Rum 3

Fåtölj troligen Otto Schulz

Budhistorik (1 bud)

3078915
2017-02-16 21:59:43

2017-02-17 kl 13:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.