Serveringsbestick silver

440940

SERVERINGSBESTICK, MOCCASKEDAR, 28 dlr., silver samt sterlingsilver, vissa delar förgyllt silver, Sverige samt utländska stämplar, längd ca 10-25 cm, vikt ca 446 g

Silver

Serveringsbestick silver

Budhistorik (3 bud)

3076060
1 400
3073935
1 300
3073897

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.