Byrå med spegel gustaviansk stil

440929

BYRÅ MED SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stämpelmärkta Josefsons möbler 1988, byråns höjd ca 70, 65x70. spegeln ca 106x50 cm

Bruksslitage

Rum 21

Budhistorik (9 bud)
3080719
1 600
3080718
3080717
1 300
3064413
3064411

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.