Rolf Mellström oljemålning

440926

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Kråkar i havsbandet" signerad och daterad Rolf Mellström 1952, olja på pannå, 50x72 cm

Tavelvagn 30

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3073099
1 700
3079921
1 600
3073099
3078246
1 400
3073099
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.