Iwan Broberg oljemålning

440916

IWAN BROBERG (1887-1975): Modell i det gröna, signerad och datertad IB 46, olja på duk, ca 34x41 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Iwan Broberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3086242
2017-02-20 11:54:16

2017-02-22 kl 17:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.