Bords-/golvlampa Alms keramik

440913

ALMS KERAMIK, bordslampa, 1950-/60-tal, glaserad fajans, motiv kvinnofigurer, stämplad Alms Keramik, höjd ca 45 cm

fotnagg

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bords-/golvlampa Alms keramik

Budhistorik

2017-02-22 kl 20:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.