Bengt Elde oljemålning

440904

BENGT ELDE (1939-2011), Hus, dubbelsignerad Elde -70 samt Be Elde -70, olja på på pannå, ca 86 x 59 cm

Rum 6

Bengt Elde oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3082065
4 400
3082061
4 200
3082058
3082053
3 800
3082046
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.