Fredrich Raupp oljemålning

440894

FREDRICH RAUPP (1871-1949): Fiskarpar med barn på strand, signerad Fritz Raupp, olja på duk, ca 50x70 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Fredrich Raupp oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3064082
2 400
3065689
3064082

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.