Hyllsystem Danmark 1960-tal Cadovius

440893

PAUL CADOVIUS, hyllsystem, Danmark, 1960-tal, teak, bestående av 4 sektioner, höjd ca 200 cm

mindre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (26 bud)
3096758
7 400
3096833
7 200
3096758
7 000
3096828
6 800
3096758
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.