Picasso efter litografi

440883

PABLO PICASSO, efter, "Maternité", signerad och daterad i trycket 29.4.63, litografi, ca 49x38 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Picasso efter litografi
Budhistorik (21 bud)
3088553
1 700
3085352
1 600
3075479
3085351
1 400
3075479
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.