Orientmatta

440881

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Khamseh, ca 190x152 cm

Hårdare slitage, smärre skador, något reducerade kortsidor, lagingar, spår av äldre malangrepp

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Visas på begäran

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

3082794
3082696
3073118
750
3070170

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.